ZARZĄDZANIE TERENAMI POPRZEMYSŁOWYMI W MIEŚCIE, Bydgoszcz, 16-17 kwietnia 2012 r.

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA PROJEKT COBRAMAN

Urząd Miasta Bydgoszczy - lead partner projektu COBRAMAN oraz Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy - partner projektu, w dniach 16 -17 kwietnia 2012 r. zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji podsumowującej projekt COBRAMAN nr 1CE084P4 „Manager Coordinating Brownfield Redevelopment Activities" dotyczący koordynacji działań rewitalizacyjnych terenów poprzemysłowych na terenie Europy Centralnej.

Tematyka konferencji podsumowującej „Zarządzanie terenami poprzemysłowymi w mieście" umożliwi wymianę doświadczeń, pozwoli zaprezentować problemy i tendencje dotyczące terenów poprzemysłowych w Europie Centralnej oraz podsumuje wyniki osiągnięte w ciągu trzech lat współpracy. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy i nawiązania nowych kontaktów wśród międzynarodowego grona ekspertów, instytucji biorących udział w tym i innych projektach. Oferta udziału w konferencji skierowana jest przede wszystkim do specjalistów z dziedziny planowania przestrzennego i rewitalizacji, przedstawicieli administracji lokalnej oraz reprezentantów inicjatyw społecznych, instytucji zajmujących się działaniami rewitalizacyjnymi, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych problematyką rewitalizacji obszarów poprzemysłowych, stale zyskujących na znaczeniu.

Data konferencji: 16 - 17 kwietnia 2012 r. program konferencji w załączniku.

Miejsce konferencji: Centrum Kongresowym Opery Nova przy ul. Focha 5 w Bydgoszczy w

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Termin zgłaszania uczestnictwa w konferencji do 13.04.2012 r.

Formularz elektroniczny dostępny jest na stronie projektu COBRAMAN www.cobraman-ce.eu , na stronie www.rewitalizacja.byd.pl oraz pod linkiem https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFpfRmkweTlscXM5WjFpMjgtd1lmX3c6MQ#gid=0

Język konferencji: język polski i język angielski, tłumaczenie symultaniczne.

Organizator konferencji:

Urząd Miasta Bydgoszczy

ul. Jezuicka 1

85-102 Bydgoszcz, Polska

Kontakt:

Hanna Lewandowska - email: h.lewandowska@um.bydgoszcz.pl, +48 52 58 58 036

Natalia Weckwert - email: n.weckwert@um.bydgoszcz.pl, +48 52 58 59 177

 

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

ul. Garbary 2

85-229 Bydgoszcz, Polska

www.rewitalizacja.byd.pl

Strony internetowe organizatorów:

www.cobraman-ce.eu

www.wsg.byd.pl

www.rewitalizacja.byd.pl

 

 << powróć do listy aktualności